עיצוב ספר

עיצוב הספר שלך חשוב לא פחות מעיצוב העטיפה שלו. עיצוב ספר או עימוד ספר בצורה מקצועית מעביר את הסיפור שלך בצורה הטובה ביותר, לא משנה אם הספר שלך הוא רומן, ספר מתכונים או ספר ילדים, הקורא חייב להתמצא ולנווט ללא מאמץ בין הדפים.
השקעת חודשים אולי אפילו שנים בכתיבת הספר שלך, ראוי שיהיה מסוגנן ומעומד באופן נעים לקריאה והבנה.

אפשר לראות ספרים שעיצבנו בקישור הבא: עימוד ספרים

שלבי עיצוב ספר

 1. להכיר את הספר שלך

  נשוחח בטלפון ונערוך הכרות, נדבר על הספר שלך, נדון בז’אנר הספר, המגדר שאליו הוא משוייך, קבוצות גיל וכדומה במטרה לבצע מחקר לפני תחילת העבודה.

 2. חומרים לעיצוב הספר

  החומרים הבאים יתקבלו לצורך הצעת המחיר ועבודה על הספר:

  1. טקסט הספר בפורמט Word או InDesing בלבד. (יש צורך לבצע עריכה או הגהה? יש באפשרותנו להפנות אתכם לגורם המקצועי).

  2. שם הספר, שמות: הסופר, העורך, המגיהה, המתרגם, המאייר במידה ויש צורך, ההוצאה לאור אם יש, הגדרות של זכויות יוצרים, מספר ISBN ודאנאקוד (דאנאקוד רק לספרים בשפה העברית), לוגו של ההוצאה לאור אם יש. (זאת לצורך מתן קרדיטים. במידה ואין צורך בקרדיט מסוים יש לציין זאת)

  3. אם יש ברשותך חומרים כגון תמונות, איורים, צילומים או חומרים גרפיים אחרים אנא שלח אלינו בדוא”ל, ניתן להעביר את החומרים גם ע”י דיסק CD או דיסק און קיי (התקן נייד). (כל הקבצים חייבים להיות באיכות הדפסה). במידה ויש ברשותכם צילומים או מסמכים אשר לא בפורמט דיגיטלי ויש צורך לסרוק אותם, לפני שאתם סורקים את כל החומרים מומלץ לשלוח לנו תמונה אחת סרוקה לאישור, על מנת לוודא שהסריקה מתאימה לדפוס.

 3. הצעת מחיר

  לאחר שדיברנו וסיכמנו את כל פרטי העבודה, נשלח לכם חוזה עבודה עם הצעת מחיר מסודרת לפי המחירון.

 4. נתוני דפוס

  לצורך עיצוב הספר נצטרך לקבל את מידות הדף. אם אין לכם גורם מדפיס, נוכל להציע לכם כמה מידות סטנדרטיות אשר מתאימות לצרכים שלכם ולסוג הספר.

 5. דוגמת עיצוב לספר

  אנו ניצור דוגמת עימוד של כמה דפים ראשונים מהספר ונשלח לכם בדוא”ל קובץ לביקורת ושינויים.

 6. עבודה, עבודה ועוד קצת עבודה…

  לאחר שנבחרה דוגמת העימוד, ניצור את המוצר המוגמר עם העיצוב הסופי ונשלח לכם קובץ PDF למעבר אחרון על העיצוב וגם לצורך הגהה.

 7. תיקונים ושינויים

  אנו נבצע תיקוני עיצוב לפי הצורך ללא תשלום. לשם תיקוני הגהה ושינויי טקסט: יש לרכוש חבילת תיקונים (פירוט על חבילות התיקונים אפשר לראות במחירון שלנו)

 8. התשלום

  לאחר אישור סופי של העבודה יועבר התשלום המוסכם. לאחר קבלת התשלום, נשלח לכם את הקובץ המאושר בפורמט מתאים לדפוס.

 9. עוד קצת

  במידה ולאחר סיום תהליך העבודה יש צורך לפתוח את הקובץ לצורך שינויים, נצטרך לחשב את זמן העבודה הכרוך בשינויים ובסגירת הקובץ מחדש לדפוס.