סטודיו לב ארי
עימוד ספרים • עיצוב כריכות

המלצות

רינת מוריס

בקרוב אוציא את הספר שלי, אשר את העימוד שלו והכריכה שאני כבר התאהבתי בה (!!) עשו לי ליליה ואיתמר המהממים!! הם לא נחו לרגע עד שהייתי מרוצה במיליון אחוז. ראוי וחובה לציין את הזמינות והשירות הבלתי מתפשרת שלהם שפשוט יוצאת מן הכלל. מקצועיות ברמה גבוהה ביותר! זאת פעם ראשונה שלי בתהליך כזה, והם הפכו לי אותו לעוד יותר נעים ומדהים. הסבלנות שלהם וההסברים לפרטי פרטים מצדם הייתה מעוררת הערכה ועל זה חשוב לי לומר תודה אדירה! תודה רבה לכם, היה לי העונג לעבוד איתכם

דנה לוי אלגרוד

ה- צוות הכי מושלם שיש. איתמר וליליה הם לגמרי ליגת האלופות. עובדת איתם צמוד במשך כמה שנים על העימוד והגרפיקה של הספרים שלי וכל יצירה שלהם היא יצירת מופת. ממליצה עליהם בחום! אז אם אתם מחפשים מקצועיות ללא פשרות. הסטודיו הזה הוא הבית שלכם.

אביטל לוביא כהן

לאיתמר ולליליה היקרים רוצה להודות לכם על שרות יוצא דופן באיכותו. זכיתי ליחס חם, אוזן קשבת וממקצועיות מהמעלה הראשונה. כל כך כיף לחוות תהליך כזה בידיים כל כך טובות! הספר שלי בהדפסה כרגע והצלחנו לעשות את הבלתי ייאומן מבחינת זמנים, והכל בזכותכם. אנשים נדירים! תודה וממליצה בחום לעבוד איתכם, ההחלטה הכי טובה שיש. אוהבת המון לחצו לצפייה בעימוד הספר ועיצוב הכריכה נעים מאוד – אני 

ים בן אילון

סטודיו לב ארי עיצבו עבורי כריכה בתיאום ובהבנה מושלמת של מה שהיה לי בראש, וכמו כן הפגינו סבלנות רבה בעימוד של מאות עמודים. על הסבלנות, היצירתיות, והמחיר שנראה לי מאוד נמוך בהשוואה לעבודה שהושקעה בספר שלי, אני יכול רק להמליץ על העסק הזה. ברכה והצלחה בהמשך!

שמאי גיבש

סטודיו לב ארי עיצב ועימד עבורי ספר מלא תמונות בן 194 עמודים באנגלית. היתה חויה מדהימה לעבוד איתם. התוצאה נהדרת. הספר בעזרתם הועלה לאתר של אמזון. ליליה גרפיקאים מוכשרת מאוד ומעבר לכך העבודה איתה נהדרת, התיקשורת מדהימה. ממליץ בחום על ליליה ואיתמר שניהם פשוט מדהימים. מי שרוצה לראות את התוצאה באמזון: Terra Sigillata smoke, Fire and Clay Shamai Sam Gibsh

מישל דומניץ‏

אני רוצה להמליץ בחום על הסטודיו המדהים הזה, העבודה מול איתמר וליליה הייתה מדהימה. אנשים חמים, בעלי סבלנות והכלה, יצירתיות, שיתוף פעולה מלא והסברת התהליך לפרטי פרטים. איתמר וליליה הגשימו לי חלום! מודה להם על כל רגע.

יעל שחר

בסגר הראשון כתבתי ספר ילדים. הגעתי לסטודיו לב ארי עם המלצה חמה. איתמר ולילייה היו אדיבים נעימים וסבלנים מהרגע הראשון. הייתי מכינה ללילייה רשימות והיא הבינה אותי בלי הסברים מיותרים. ידעה בדיוק מה לשנות, כאילו נכנסה לראשי. לילייה הוסיפה צבע ורעיונות נהדרים לאיור שלי. איתמר עזר במקומות שהייתי צריכה עזרה והדרכה. אני ממליצה בחום לכל מי שכותב ספר על סטודיו לב ארי. שילוב מנצח של אדיבות מקצועיות והגינות.

אוולין לוי

בוקר אור, זה מה שהתרחש בלילה, כשכולנו ישנו: ליליה מ סטודיו לב ארי – עימוד ספרים ועיצוב כריכות – עימוד ספרים ועיצוב כריכות עימדה ספר בן כ-500 עמודים,"הכוכב הכסוף" שכתבה גפן בת ה-14, ועיצבה לא פחות מתשע סקיצות יפהפיות לכריכה! בשמונה בערב התקשרה אמא: "ביום רביעי לגפן יש יום הולדת וחשבתי להוציא לה את הספר שכתבה, אני יודעת שנזכרתי מאוחר". סיימתי להתעלף והתחלתי לחפש אנשי מקצוע שיורידו לגפן את הכוכב הכסוף מהשמיים. מצאתי את Itamar Lev Ari ואת ליליה אשתו המעצבת, שנכנסו מיד לעבודה, במחיר סופר הוגן, ואכן קטפו את הכוכב הזה, במסירות ואכפתיות אין קץ, ובמקצועיות מופלאה, והורידו אותו מן השמיים למען גפן. איך אומרים תודה על כזה דבר? מעולם לא קיבלתי שירות כזה, לא ידעתי שיש דברים כאלה. תודה לכם יקרים! זו תחילתה של ידידות מופלאה. בוקר טוב ולילה טוב לליליה. אתם אלופים!

אודי מאירי

איתמר ולילה חשוב לי להודות לשניכם על השירות המדהים. אינסוף סבלנות והמון עזרה גם מעבר למה שבאמת היה צריך או מתפקידכם. עבודה ללא תשלום מראש שהיא סוג של תמימות בימינו אלו או עדיין אמונה שיש עוד אנשים טובים בעולם מה שלא יהיה המון תודה על המקצועיות ולא פחות על הדרך

יגאל צור

עד הספר הנוכחי "המחוז הדרומי" הוצאתי את כל ספרי בהוצאות מסודרות וממוסדות. בכל השלבים של הוצאת הספר היו אנשי מקצוע מעולים מכל תחום: עריכה, הגהה, עימוד, עיצוב, שיווק, הפצה. אבל… כאשר התחלתי לעבוד על הוצאת "המחוז הדרומי" הגעתי לסטודיו לב ארי וקיבלתי לא רק יחס מקצועי ומדוייק להפליא אלא יחס אישי חם, לבבי שהתבטא ברצון לעזור של איתמר וליליה שיוצאים מגדרם כל פעם כדי שאתה – הסופר תצליח. זה לא מובן מאליו. האווירה תמיד ידידותית, קלילה והעבודה פשוט למופת. אין מילים. ואני מאחל לכל סופר/ת וכותב/ב מכל סוגה בתחילת דרכם פשוט להגיע אליהם. אין לי ספק שהספרים הבאים יהיו יחד איתם!

יעל כרמי

למזלי הגעתי לליליה ואיתמר במקרה, או שלא במקרה, כי התאהבתי בהם דרך האתר המקסים שלהם באינטרנט, שמורגש שהוא עשוי באהבה. ולרגע לא התאכזבתי. לא מהיחס, לא מהמקצועיות ולא מהמחיר. הספר יצא נפלא, ועוד 4 ימים יוצא מהדפוס. שמחה מאד שהכרתי אותם.

אורטל ביבס חיים

בס"ד לפני שנתיים החלטתי להגשים חלום. החלטתי לכתוב ספר. אז העזתי. כך בשנת 2017 לפרסם סיפר אחד בקבוצה ברשת החברתית. תוך שעה הסיפור גרף אלפי לייקים ומאז הפכתי לסופרת וירטואלית מן המניין. לא היה לי האומץ לאגד במשנה סדורה את סיפוריי על אף התמיכה העצומה ברשת. לפני כמה חודשים העזתי. ואז שמעתי מפה לאוזן על סטודיו לב ארי. אז הכרתי את איתמר, שנון, מבריק, מקצועי ובלתי ניתן לעצירה בעצותיו המשובחות. אז הכרתי את ליליה ,במגע ידיה נגעה בנקודות ובצבעים הכי נכונים לי. שני אנשים מוכרשים ומקצועיים והבונוס אנשים מאוד מאוד טובים! בסבלנות עד אין קץ, באדיבות עצומה , ובאהבה למקצוע הגשימו את פרוייקט חיי "צפוף לרווחה". לכל היוצרים הבוסריים, לאלו שמחפשים להגשים חלום, לאלו שמשאת נפשם היא ספר, זה הבית. זה המקום. בהכוונה, בנכונות ובתוצרים מושלמים. ושמעו דבר? המחירים נוחים ומעולים. תודה לכם על הכול מכל. סללתם את שמי בכשרון רב בתרבות הישראלית.

רם שפינר

פשוט אלופים – מומלצים מאד. מקצועים ואדיבים. עימדו את הספר שלי "פשוט להרוויח יותר" בצורה מושלמת.

יפעת מצנר חרותי

הוצאתי ספר בהוצאה עצמית וקיבלתי המלצה חמה על סטודיו לב ארי. מהרגע הראשון קיבלתי שירות מעולה, מאד מקצועי ויחד עם זה גם אנושי ורגיש. ליליה ואיתמר פשוט מדהימים! קיבלו בסבלנות כל תיקון שהיה לי, גם אחרי שעשינו המון סבבים של תיקונים. היה תענוג לעבוד איתם על עיצוב הכריכה של הספר ועל העימוד והעיצוב של הספר עצמו. אין ספק שאשכור את שירותיהם גם בתהליך ההוצאה של הספר הבא שלי

אמירה סיטי

איתמר וליליה המקסימים- תודה על תהליך שהרגיש בטוח ולווה בהרבה מקצועיות, כישרון, סבלנות, שירות אדיב, יעיל ומהיר ותוצר מקסים????

ד"ר ולגרין רונן

אני ממליץ על סטודיו לב ארי! איתמר וליליה נותנים שירות איכותי, מהיר ואדיב ביותר. עזרו לי רבות בתהליך הוצאת ספרי לאור בעברית ובאנגלית. ממליץ בחום להיעזר בהם!

נורית לוי

סטודיו לב ארי – הכי כייף להמליץ עליכם. שירות מקצועי, אדיב, סבלני ותמיד עם חיוך (גם אם זה מאחורי הטלפון) אין ספק שעזרתם לי להגיע לספר ברמה גבוהה , מדויק לקוראים ויפייפה. כמי שכתבה ספר בפעם הראשונה, אתם נכס עבורי. אין לי ספק שניפגש שוב, בהצלחה.

עמית נגלר

איתמר וליליה מעבר להיותם מקצוענים ושירותיים, הם אדיבים והוגנים. ממליץ בחום!

כרמלה לב ארי‏

אני ממליצה מאוד על סטודיו לב ארי, ליליה ואיתמר מקסימים, הם ידעו להפוך את החזון שלי למציאות, פעלו אתי בהרמוניה מוחלטת והקשיבו לצרכיי, העניקו שירות מקצועי, מהיר ואדיב, ואני מתכוונת להמשיך ולפעול אתם.

מירב ישראל לווין

איתמר וליליה בכישרון רב הופכים דמיון למציאות. בסבלנות ובשירותיות מדהימה. תודה

אילור צבר סטולרו

מאז שהספר שלי החל לרקום עור וגידים, ידעתי שאני רוצה שסטודיו לב ארי יעצבו עבורי את הכריכה. כשפניתי לאיתמר וליליה, ידעתי שעשיתי את הבחירה הנכונה. כישרון לצד סבלנות מולידים כריכה מדהימה. אז תודה לכם על מקצועיות, הכלה, יצירתיות והרבה רצון לתת ללקוח את הטוב ביותר. נתראה בספר הבא

שרית שחם

לפני כחצי שנה העברתי לסטודיו לב ארי את הספר שכתבתי לעידכון מהדורה גרפיקה והדפסה. כל בקשה נענתה מידית עם המון אמפטיה וסבלנות. העבודה מקצועית ברמה הכי גבוהה שפגשתי, גם איתמר וגם ליליה עמדו בכל ההבטחות ואפילו יותר כולל עמידה מדהימה בלוח זמנים. היום בקשתי לקבל עותק ב pdf שיראה כמו הספר המודפס לשם מכירה אינטרנטית. הספר היה אצלי במייל תוך שעה. סטודיו לב ארי עשיתם לי חוויה מתקנת תבורכו, ממליצה בחום.

לינדה מזרחי

בסטודיו לב־ארי אתם מקבלים מקצועיות, דייקנות ומשוב זמין לכל התייעצות. איתמר מקצוען אדיב ועונה על כל שאלה בסבלנות ואף מייעץ לגבי הכריכה, וליליה המוכשרת והיצירתית יודעת לקלוע בדיוק למטרה. ביחד הם מנהלים עסק מצליח. אני עובדת אתם כבר חודשים ולפי דעתי זה אומר הכול! ממליצה בחום גדול!

אביב גבע

ממליץ בחום על סטודיו לב ארי. לבד מהיותם אנשי מקצוע מן השורה הראשונה, איתמר וליליה מקסימים, שירותיים, אדיבים, ומעניקים יחס אישי רציף במהלך העבודה ואף לאחר סיומה, במידה וצריך תוספות ואדפטציות. 5/5+++

איתי נוימן

לפני כ 3 שנים, פגשתי בשבוע הספר זוג חייכן ומקסים שסיפרו לי שיש להם סטודיו לעימוד ועיצוב כריכות, סטודיו לב ארי. לקח קצת זמן אבל בסוף עיצבתי כריכה ראשונה איתם, החוויה הייתה כזו שהגעתי לעצב את העטיפה הבאה גם. אחרי העטיפה השנייה כבר ידעתי שלא יהיה סטודיו אחר שאעצב איתו את הכריכות. המקצועיות והאיכות ברמה כל כך גבוהה ובמקביל לאלו, הסבלנות, האדיבות והיחס הכל כך נעים, לי זה ברור שאין סיבה לחפש מקום אחר.

אלינור לוגסי

ראיתי את הכריכות שלהם והתאהבתי, כל פעם הבטתי בקנאה. עד שזכיתי בכריכה מתנה… ובאותו רגע הכרתי את איתמר ופגשתי בטיפול המסור שלו, ביחס ובסבלנות. עבר הזמן ואז ברגע לחץ שלחתי לו הודעה, כשאני בוכה. הם הרגיעו אותי תוך שניות, ובאמת הרגשתי- כלקוחה כשהם עזבו הכל והתמקדו בי, למרות שאני יודעת בוודאות שיש להם מלא עבודה. אין מספיק מילים בעולם כדי להודות לאיתמר וליליה על העבודה המסורה, הסבלנות האין סופית, הנכונות לעזור ולגרום ללקוח להרגיש כאילו הוא הדבר היחיד שמעניין. אי אפשר לתאר במילים כמה הם אנשים טובים- אז זה רק ברור שאני ממליצה על סטודיו לב ארי כבחירה ראשונה ואחרונה, במיוחד אם אתם רוצים להרגיש מיוחדים ולקבל טיפול מסור- זה רק בידיים שלהם.

דנה ג בר-אור

הגעתי לסטודיו לב ארי אחרי שני נסיונות קודמים לעצב את כריכת ספרי "חלומות מתוקים". סטודיו לב ארי הצליח במקוריות ויצירתיות מרשימות ביותר לקלוע ולעצב בדיוק את אשר דמיינתי ככריכה לספר. תודה לכם על שקיבלתם בסבלנות אין קץ את הפדנטיות ואת אינסוף האיטרציות שכפיתי עליכם, ויצרתם את הכריכה המושלמת עבורי.

ישי קופרמן

סטודיו לב ארי, תודה רבה! העבודה שלכם מקצועית, הניהול שלכם יוצא מן הכלל וחשוב מכול, השירות שלכם אדיב וסבלני. מהשיחה הראשונה שלנו הבנתי שיהיה כיף לעבוד איתכם. הספר יצא יפה בהרבה ממה שיכולתי לדמיין. יש לך ידי זהב ליליה, פשוט אין מילים. בהוקרה, ישי קופרמן.

יהונתן דורון

סטודיו לב ארי – איתמר וליליה. אנשים מהאגדות. כל כך כיף להמליץ עליכם! מעניקים שירות מכל הלב והמקצועיות, מעל ומעבר למה שיכולתי לחלום כשהתחלנו לעבוד יחד!! והנה, כבר ספר רביעי שאנחנו עובדים עליו, ואני חש זכות גדולה שנפלה בחלקי ההזדמנות להכיר אתכם ולעבוד אתכם ושאתם תהיו אלה האמונים על עיצוב ועימוד ספריי, הלא הם ילדיי הרכים ???? ממליץ בחום בחום בחום! אין כמוכם! קשר שהוא לנצח מבחינתי.

ג'ון לי

מעולים! עד עכשיו קיבלתי שירות חבל על הזמן. סבלני ואמין. מאוד מרוצה מהעבודה איתם, ואעבוד איתם שוב בעתיד!

עפרה מדיסקר‏

לעבוד עם ליליה ואיתמר זו חויה יוצאת דופן. הם נחמדים, מקצוענים, זריזים, סבלניים ועל כל זה הם גובים תשלום ממש צנוע. היה תענוג לעבוד איתם. ממליצה מאוד

נועה טנאי אשל

איתמר וליליה עשו עבודה מצוינת לספר שירה שלי"קקטוסים". הם עזרו לי מאוד, המון תודה.

נטלי שוחט

שיר הלל לעימוד, כריכה, גרפיקה וסדר. מי שלא ראה את עבודתם המקצועית של איתמר וליליה, לא ראה עבודה מקצועית מימיו: דקדקנים, קפדנים, נחמדים, סבלנים, חרוצים… אין מילים. פשוט כיף להוציא איתם ספרים. אז אם אתם בדרך להוליד ספר, חבל על הזמן, זה המקום לטיפול בספר שלב לפני הדפוס.

שרון צוהר

איתמר וליליה- תודה על המקצוענות עד הפרט האחרון, על זריזות ועל ההקשבה לכל השיגיונות שלי. הודות לכם הליך עיצוב הכריכה לספרי ״מלאכים מעל העיר״ היה מהיר, יעיל, והתוצאה יפהפייה. תודה!

נירית זדה

סטודיו לב ארי היקרים, רוצה להביע את הערכתי הגדולה ותודתי הענקית! היה לי העונג לבחור בכם לעצב לי את הספר. כיף גדול לעבוד אתכם בשיתוף פעולה. עמידה בזמנים, מקצועיות ללא פשרות, סבלנות אין סוף והכל בחיוך ונועם. בהחלט אמליץ עליכם בחום. תודה על הכל, בטוחה שניפגש גם בספר הבא. שלכם באהבה והוקרה

אילת סווטיצקי

חייבת לפרגן בענק. מה זה בענק, בהכי גדול שיש. סטודיו לב ארי – עימוד ספרים ועיצוב כריכות, אתם משחקים אותה כל פעם מחדש. משלב סיעור המוחות, עד הכריכה המושלמת והעימוד המתאים, אתם איתי בכל צעד שאני צועדת, עשינו יחד חתיכת מסע. מחכה לעבוד אתכם שוב ושוב, בקרוב עוד חשיפה מרגשת ועד אז- תודה על הכול.

נועה נגר-הלוי

איתמר וליליה מנהלים את העסק באהבה רבה. הם זמינים, סבלניים ומוכשרים בטירוף. הספר שלי "היקום הוא סגול" הפך ליצירת אומנות ממש תחת ידיהם… הם אנשים עם אנרגיות כל כך טובות ששווה ממש להכיר. נהניתי מאד…נתראה בספר הבא…

פז אושרן

לא פגשתי סטודיו כל-כך מקצועי שמביא עיצובים כאלה מבריקים. היתרון הגדול, שהמקצועיות לא באה על חשבון השרות. סטודיו שמפתיע גם ברמת השירות הגבוהה והנכונות לעזור. עשיתי דרכם שלושה ספרים עד כה. גם הספרים הבאים יעברו דרכם- כי הם לא מאכזבים ונותנים מכל הלב הרבה מעבר למצופה.

ויטאלי בוצ'אצקי‏

פפשוט מקצוענות! אם היתה אפשרות לסמן 10 כוכבים זה עדין לא היה מספיק! לא רק עיצוב אלא גם יעוץ מקצועי! כריכות, עמודים, גדלים, אמזון, היריד הגדול בעולם בגמניה (פרנקפורט), בתי דפוס ועוד! כל הכבוד! בזכותכם אני בטוח הספר יהיה רב-מכר!

עינת זרגרי‏

וואו למרות שאני סופרת אין לי מילים יחס אדיב, מקצועי ומלא אכפתיות, הבנה ותמיכה תענוג לעבוד עם אדם כה נעים שמבין גם משתיקה בדיוק למה אני מתכוונת. תודה גדולה מחכה כבר לספר הבא

אהוד שפירא

ליליה ואיתמר הם הסטודיו בהא הידיעה. העבודה מולם הייתה נעימה ומקצועית. מיד נרקמה בינינו שותפות של עשיה והראיה הטובה ביותר לעבודתם המעולה תמצאו בספר שכתבתי והם עשו לו את העיצוב הגרפי. לספרי קראתי "זוכרים שש שש" ואת פועלם ניתן להכתיר ב: "עובדים שש שש". תודה לכם שותפים לעשיה.

אורי ישראל

מקצוענות, דיוק, זמינות, חיוך, הנאה ומוסר עבודה, אלו הם רק חלק מהערכים הנפלאים של איתמר וליליה שזכיתי לעבוד איתם על הספר הראשון שלי ״מאנונימי למוכר״, אני ממליץ לכל מי שכותב ספר להגיע ולחוות את חווית הלקוח יוצאת הדופן שאתם מעניקים ולצאת עם המוצר הטוב ביותר שאפשרי בעזרתכם. תודה עליכם, היה תענוג גדול

יאיר בן־חור

סטודיו לב־ארי הוא מילה נרדפת למקצועיות, לקפדנות ולדייקנות ודיוק. איתמר בעל הנשמה הלבבית, הקפדן והסבלן עד אין קץ וליליה המוכשרת והיצירתית כל כך מנהלים עסק למופת ולתפארת. אני מאושר שזכיתי להכיר אתכם ולעבוד אִתכם, כבוד גדול. אני ממליץ עליכם בכל לב. מי שמחפש סטודיו מקצועי לגרפיקה במחירים הוגנים, שייתן את הנשמה ואת הלב ימצא אצל איתמר וליליה בית חם ושירות מעולה! תודה לכם! ❤

רחל שדה

מקסימים ומקצועיים בכל קנה מידה!!!

אורלי לוי

כמי שעובדת עם סטודיו לב ארי מזה זמן מה, ושהגעתי אליהם באמצעות המלצה חמה של איש מקצוע מהתחום, אני שמחה לפרגן להם ולבטא את שביעות רצוני הן מהשירות המקצועי, הן מהעמידה בלוח הזמנים , והן מהיחס החם והמסור. תודה לכם ליליה המוכשרת ואיתמר הלבבי. המשך שיתוף פעולה מוצלח ופורה בינינו ❤

ליאורה פרידן

תענוג לעבוד עם איתמר וליליה מסטודיו לב ארי! בכל פרויקט תמיד קיבלנו עבודה מקצועית ומהירה, שירות אישי קשוב, ונעים. כל בקשה מתקבלת על ידם בהבנה ובחיוך. ממליצות בחום! ליאורה פרידן ומאירה ברנע גולדברג מ״כריכה – סוכנות לסופרים״

סיון דודאי

צוות מדהים!!!!! חם ולבבי! יחס אישי מעל הכל! אמינות, מקצועיות, זריזות, זמינות, שמחה כל כך שלקחתם חלק בהוצאה לאור של הספר שלי "שושו הכריש" ובטוח תהיו שותפים גם לספרים העתידיים לבוא… ובנימה זו אני אציין שיש לכם המון סבלנות לא קל לסבול אותי.. אז תודה מעומק הלב! והכי ממליצה!!!

דילוג לתוכן